ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   

Парафіяльна Газета

logo prominczyk«Промінчик» - щомісячна парафіяльна газета, в якій висвітлюються моменти із життя парафії Воздвиження Святого Хреста. Основним завданням редакції «Промінчика» є донести до всіх парафіян у нових номерах газети, що наша парафія є «живою» і «рухається вперед». До складу редакції входить молодь, котра не шкодує свого часу для парафії та на Божу славу.

Редакція "Промінчика"

Парафіяльній газеті "Промінчик" – 5 років

Слава Ісусу Христу дорогі наші читачі! В грудні вийшов останній номер парафіяльної газетки в 2013 році – в п'ятому році існування "Промінчика". Позаду п'ять років клопіткої, невпинної роботи, п'ять років злетів і падінь, п'ять років маленьких і великих відкриттів.

Весь цей час Господь був з нами, Він благословив та благословляє наші плани та задуми, Він – Джерело нашої сили, Він – наш найголовніший Редактор. Ми дякуємо кс. Мареку, який покликав нас до створення цієї маленької газетки та кс. Андрію, який допомагає нам у створені нових цікавих номерів. Ми дякуємо Богу за кожного з Вас і за те, що ця газетка доходить не тільки до Ваших рук, але й до Ваших сердець. Хочемо попросити Вас про молитву за нас і за справу, якій ми служимо.

Протягом цих п'яти років Господь давав та дає нам терпіння, мудрості, цікавих ідей, щоб ми могли поглиблювати Вашу віру! Започаткувались нові традиції в нашій парафії. Редакція "Промінчика" та молодіжний гурт "Domini Vox" започаткували виготовлення адвентових віночків та букетиків з верби на Вербну Неділю. Зібрані кошти завжди є призначені на доброчинність.

З нагоди свят Різдва Христового прийміть вітання від всієї редакції парафіяльної газетки "Промінчик". Бажаємо Вам світлого Господнього народження, насамперед, у Ваших серцях, щоб запалився цей вогник миру, любові та радості!

Редакція "Промінчик"

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Послухайте та розумiйте. Не те, що входить до уст, людину сквернить, але те, шо виходить iз уст, те людину сквернить... Бо з серця виходять лихi думки, душогубства, лерелюби, розпуста, крадiж, неправдивi засвiдчення, богозневага
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці