ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   

Рух ”Світло- Життя”

switlo-zhyttiaРух Світло-Життя є одном із рухів віднови Церкви згідно навчання ІІ Ватиканськогo Собору. Він об'єднує людей різного віку і покликання: молодь, дітей, дорослих, родини священиків, ченців і черниць, членів світських інститутів богопосвяченого життя. Для кожної з цих груп Рух пропонує відповідну формацію, яка спрямована на виховання зрілих християн та будування живої Церкви.

Знаком Руху Світло-Життя є давній християнський символ "ΦΩΣ" (ФОС - Світло) і "ΖΩΗ" (ДЗОЕ - Життя), з'єднані між собою "Ω", утворюють хрест. Формула "Світло-Життя", виражає єдність між світлом, яке дає Бог, і життям, тобто наше свідоцтво християнського життя. Виконавцем цієї єдності - в що віримо - є Святий Дух. Він спричиняє, що світло розуму, світло совісті, світло Божого Слова, світло Христа, як особового зразка і світло Церкви у формуванні зрілих християн народжують нову людину у спільноті Церкви.

Мета Руху Світло-Життя досягається реалізацією формаційної програми. Кожен учасник Руху після євангелізації, яка веде до прийняття Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем, бере участь у формації в групі учнів Ісуса (деутерокатехуменат), а потім у спільноті служіння (дияконії) беручи на себе конкретне служіння в Церкві та світі.

Початок Руху припадає на 1954 рік, саме тоді відбулася перша Оаза Дітей Божих, яку провів засновник Руху та перший його модератор о. Франциск Бляхницький (24.03. 1921 – 27.02.1987). Оази дали поштовх для дальшого розвитку Руху Cвітло-Життя. До 1976 року Рух був відомий під назвою "Оазовий Рух", "Рух Живої Церкви". Рух Світло-Життя

виник і розвивається в Польщі, а за останні роки поширився також за її межами: в Словаччині, Чехії, Німеччині, Білорусії, Литві, Латвії, Канаді, Китаї, Україні та в інших країнах.

Наша парафія також не оминула цього руху. Кожної п'ятниці після Cвятої Меси ми збираємося на оазі. Проводимо свій час з Богом, читаємо Святе Письмо, роздумуємо над тим що нам хотів передати Бог. Найголовнішим є те, що серце кожного наповнене безмежною любов'ю і радістю, якою ми прагнемо ділитися з оточуючими. Щиро запрошуємо долучатися до наших зустрічей, на яких ви зможете ближче пізнати Бога!

Підготувала Антоніна Когут

Парафіяльна газета "Промінчик" № 5 (64)

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Нiхто бiльшої любовi не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзiв своїх
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці