ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
П'ятниця, 30 березня 2012 23:59

День Святості Життя

В урочистість Благовіщення Господнього Церква святкує День Святості Життя. В цей день відзначаємо подію, яка є початком історії спасіння: Пречиста Діва Марія, відповідаючи на звістку архангела Гавриїла, що Вона стане Матір'ю Сина Божого, дала Свою покірну згоду.
В цей день в особливий спосіб ми споглядаємо не лише на своє життя, яке є великим даром Творця, але маємо добру нагоду, щоб подумати і подбати про життя найбільш беззахисних, зачатих, але ще ненароджених дітей, яким загрожує знищення.

Метою є захистити права зачатої людини і, перш за все, молитися, щоб день за днем в світі зменшувалася кількість абортів. В намірі дитини, якій загрожує аборт ми можемо скласти жертву Духовної Адопції (духовне усиновлення). Учасники «духовного усиновлення» беруть в молитовну опіку (заступництво) одне дитятко, про яке знає лише Бог, а мати якого має на думці зробити аборт. Вони кожного дня моляться в цьому наміренні спеціальну коротку молитву і один десяток Розарію. Молитва триває 9 місяців, тобто протягом цілої вагітності.
26 березня під час Служб Божих у нашій парафії урочисті обітниці Духовного всиновлення склали 80 парафіян.
Духовне усиновлення лікує глибокі духовні, внутрішні рани, спричинені гріхом аборту. Дозволяє матерям знайти віру у Боже Милосердя, яка приносить спокій у їхні серця. Як дуже конкретний, безкорисний дар (молитва, піст, жертви), допомагає, особливо молодим людям, загартовувати характер, боротись із егоїзмом, відкривати радість відповідального батьківства, даючи можливість бачити любов очима Бога. Вчить систематичної молитви і позитивних дій, поглиблюючи контакт із Богом. Може стати чинником відродження спільної молитви і любові у родині.
Ненароджені діти закликають до нашого сумління. Спробуйте врятувати від загибелі хоча б одне ненароджене дитя! Всиновіть його духовно. Щоб не допустити аборту, розкрийте над своїм підопічним "охоронну парасольку" гарячих молитов, невеликих жертв і любові до неї. Допоможіть бідолашній дитині та її матері, яка не знає, що творить. Сила вашої молитви примусить її змінити своє рішення. Моліться також за прозріння лікарів.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на  березень 2021

Молімось, щоб ми могли пережити з новою глибиною таїнство примирення, аби засмакувати нескінченне Боже милосердя.

 

   

Слово Боже  

I багато хто з перших останнiми стануть, а останнi - першими
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці