Середа, 07 грудня 2016 17:21

Передріздвяна деканальна зустріч

Наближаються Різдвяні свята. Для більшості людей вони є чудовою нагодою, для того щоб влаштувати теплу зустріч у затишному, сімейному колі. Така добра традиція є також у нашій Львівській Архідієцезії. Кожного року, наш Архієпископ Мечислав мандрує просторами своєї митрополії і відвідує священиків і монахинь, які працюють на Господній ниві.

Цього року наш пастир завітав до Чернівців 7 грудня. Як завжди його пастирський візит розпочався звершенням Євхаристії, під час якої він пригадав значення Адвенту в житті кожного християнина. Після святої Меси він залюбки поспілкувався з прихожанами Чернівецької Базиліки Меншої. Опісля запросив усіх священиків та монахинь деканату на спільну зустріч. Вона була доброю нагодою для того, щоб підвести підсумок поточного року а також подякувати духовенству за сумлінну, душпастирську працю на теренах Буковини.

Владика також пригадав присутнім про річницю Фатімських об'явлень, які стали тривожною пересторогою для цілого світу і водночас закликом до молитви, яка є дієвим засобом боротьби із жахливою хвилею агресії в сучасному світі. Згадуючи конкретні вказівки Марії, об'явлені португальським дітям, він пригадав про шлях покути і навернення, які мають бути невід'ємною частиною життя людини, покликаної до служіння Богу і людям. На його думку ці духовні засоби зможуть суттєво знизити рівень агресії і напруги, які на превеликий жаль є присутні в нашому суспільстві.

Під час свого візиту Архієпископ також подякував за віддану працю вже екс-очільнику Чернівецького деканату о. Кшиштофу Сапальському, який передав свої повноваження о. Анатолію Шпаку, настоятелю Базиліки Меншої Воздвиження Всечесного Хреста. Згодом, традиційно прозвучали найщиріші побажання з нагоди наближення свят і різдвяна колядка. Прогнозованим завершенням був святковий бенкет, який дав можливість відчути передсмак справжнього Різдва.

о. Андрій Безкоровайний

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі."
Від Матея 7:21
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці