Наше місто  

cv-int

ilovecv

Костел Найсвятішого Серця Ісуса

   

Пожертва  

Благодійні пожертвування на ремонт костелу можна‭ ‬скласти в храмі або‭ ‬перерахувати
на р/р ‬26004139836980
‭ ‬(в гривнях‭) ‬у філії
Івано-Франківського‭
регіонального
управління банку‭ 
«‬Фінанси та кредит‭»
 (МФО 336235)‬
ТОВ‭ «‬Банк‭»,
‬за адресою:‭ ‬
м.‭‬Чернівці,‭ ‬
вул.‭‬Головна,‭ ‬84.

   
Субота, 14 січня 2017 11:11

Футбольний турнір в Івано-Франківську

Футбол це гра, яка вимагає від людини великої спритності та неабиякої фізичної віддачі. Тож п'ятеро юнаків з Чернівців вирішили випробувати свої сили а також спортивну вдачу і 13 січня взяли участь у ІІІ футбольному турнірі, який кожного року проводиться в парафії Христа Царя в Івано-Франківську.

Перш ніж гравці приступили до змагань, була звершена Євхаристія в парафіяльному храмі. Настоятель парафії о. Владислав Іващак під час святої Меси наголосив, що футбол – це гра, яка дозволяє людині віднайти в собі свої фізичні можливості і розвинути їх. Футбол дозволяє людині відчути, що Бог обдарував її силою духа і міцним здоров'ям, яке слід шанувати і дякувати Богу за цей дуже цінний дар. Для прикладу він згадав про перемогу в чемпіонаті світу збірної команди з Бразилії, після якої всі гравці в присутності вболівальників встали навколішки і подякували Богу за свою перемогу.

Тож зміцнившись Божим словом гравці вирушили на поле бою щоб помірятись своїми спортивними силами. Гра була дуже цікавою і сповненою інтриги. Іноді емоції зашкалювали. Уже в першому поєдинку нашій команді трапився надзвичайно сильний противник (команда з Мостиськ), який змусив хлопців добряче понервувати й зрештою сильно похитнув надію на перемогу. Подальші футбольні батли принесли нам дві перемоги. Але нажаль остання вирішальна гра все розставила на свої місця і нашу команду нагородили заслуженим другим місцем. Ми щиро вдячні Богу та організаторам за таку чудову футбольну подію і можливість зустрітись з міністрантами з інших парафій.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2017
Загальний намір: Щоб у світі праці усім були забезпечені пошана та захист їхніх прав, а безробітним була дана можливість долучитися до будування спільного блага

Джерело: CREDO: http://credo.pro/2017/05/183567
   

Слово Боже  

"Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений."
До Римлян 10:11
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці