Понеділок, 13 лютого 2017 14:20

Молитовна зустріч студентів з Індії

Нещодавно 10 лютого до нашої парафії завітав дуже цікавий гість – отець Шерін, молодий священик з Індії. Належить він до місійного згромадження св. Вікентія де Поля і на даний момент служить у місті Харкові. Його батьківщиною є штат Керала, що знаходиться в південній частині Великого Індійського півострова.

Метою цього приїзду була зустріч з молодими співвітчизниками, які приїхали на навчання в Україну. Здебільшого це студенти медицини, які сьогодні проходять навчання в Чернівцях. Як виявилось, багато з них це практикуючі католики. Візит молодого пастиря був для них чудовою нагодою для того, щоб пережити спільну молитовну зустріч, яка відбувалась англійською мовою та регіональною мовою «малаялам». Згодом усі присутні взяли участь в Євхаристії після якої мали змогу приступити до таїнства сповіді. Наше місто справило дуже приємне враження на молодого місіонера. Він виразив сподівання, що ця зустріч була не останньою і залюбки погодився відвідати знову Буковину.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на липень 2018
Місійний: Щоб священики, які відчувають утому й самотність у своїй душпастирській праці, отримали допомогу та зміцнення через дружбу з Господом і братами.
   

Слово Боже  

"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне."
Від Йоана 3:16
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці