madryd-teze

   
П'ятниця, 10 березня 2017 09:28

Під материнським покровом Діви Марії

У середу, 8 березня, представники спільноти Руху Назаретських родин разом із нашим настоятелем отцем Анатолієм взяли участь у Всеукраїнському Дні зосередження Руху Назаретських родин у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві.

На цю зустріч з'їхались представники чотирьох дієцезій України з багатьох міст: Вінниці, Житомира, Коростишева, Кам'янця-Подільського, Томашполя, Тульчина, Херсона та Чернівців. Такі зустрічі відбуваються щорічно, але ми взяли участь у ній вперше.

Протягом дня було багато цікавих зустрічей, представлення спільнот, медитація, молитва Розарій, конференція, групи ділення, Хресна дорога. Найважливішою подією стала Євхаристія, яку очолив єпископ Кам'янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович. Дуже важливими для нас були слова проповіді, у якій він задав кожному запитання, відповідь на яке будемо давати своїм життям.

Перед образом Матінки Божої Бердичівської ми просили Господа про мир для нашої Батьківщини і кожної родини зокрема.

І хоч погода часом була похмура, на серці відчувалась велика радість. Дякуємо щиро за цей час Божій Матері, дякуємо організаторам зустрічі, модератору Руху Назаретських родин отцю Станіславу, гостинним господарям санктуарію і нашим духовним отцям.

Ілона Вонсович

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на жовтень 2018
Загальний: Щоб богопосвячені чоловіки та жінки пробуджували своє місіонерське завзяття і були присутні серед бідних, знедолених і тих, хто не має права голосу.
   

Слово Боже  

"Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!"
Від Марка 14:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці