Версія для друку
Вівторок, 16 квітня 2019 08:45

Парафіяльні оголошення від 14 квітня 2019 року

ВЕРБНА НЕДІЛЯ СТРАЖДАНЬ ГОСПОДНІХ

1. Сьогодні в літургії Церкви розпочинаємо Великий Тиждень – час, який передує Пасхальним святам. В цей час здійснюємо останні приготування до Христового Воскресіння. Варто пам'ятати, що найважливішим приготуванням є участь у Пасхальному Триденні, а також сповідь – таїнство поєднання з Богом.

2. В цей вівторок Святої Меси о год. 9.oo не буде тому, що усі священики мають зустріч у Львові з Архиєпископом Мечиславом Мокшицьким.

3. Молебень ХРЕСНОЇ ДОРОГИ в середу після Святої Меси о год. 9.oo i пʼятницю o 18.30

4. В четвер розпочинаємо Тридення Пасхальне. (Детальна програма.)

5. В НЕДІЛЮ ГОСПОДНЬОГО ВОСКРЕСІННЯ головна Свята Меса з резурекційною процесією o год. 8.oo. Дівчаток запрошуємо до сипання квітів, малих хлопчиків до дзвіночків. Ще одна Свята Меса о год. 13.oo. Святої Меси о год. 11.oo та 18.00 не буде.

6. При виході з храму можна скласти пожертвування на квіти до Божого Гробу і великодню декорацію храму.

7. Пригадую, що триває в нашій парафії перегринація ікони Святого Сімейства. У квітні беруть ікону парафіяни, які проживають на вул. Головна, Боярка, Братів Руснаків, Кохановського, Приміська, Кордуби, Богомольця, Ткача.

8. Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Проскурняк Валентини, Дмитращук Христини, Очеретяна Алли, Бартош Михайла і Наталії, Маслова-Брукер Тетяна і В'ячеслав.

Усім Парафіянам і Гостям бажаю доброї і благословенної неділі.