Версія для друку
Понеділок, 09 вересня 2019 14:25

Парафіяльні оголошення від 08 вересня 2019 року

** XXIII Неділя Звичайна **

1. Сьогодні у ІІ неділю місяця спеціальне благословення дітей і молоді. В наступну IІІ неділю благословення хворих осіб.

2. В цьому тижні у Літургії Церкви згадуємо:

  • п'ятниця 13 вересня – спомин св.Йоана Золотоустого єпископа і Вчителя Церкви.
  • субота14 вересня – Свято Воздвиження Всечесного Хреста – наша храмова урочистість.
  • 15 вересня – Матері Божої Страждальної

3. В суботу 14 вересня будемо святкувати Відпустову Урочистість в нашій Парафії Воздвиження Всечесного Хреста. Святкова Літургія о год.11.oo. В день відпусту не буде Літургії о год.9:00, а від год. 10:00 будемо молитися на розарію. З нагоди відпусту запрошуємо до сповіді щоденно перед Святою Літургією, а також в суботу від год.10:00. Запрошуємо також дівчаток до сипання квітів, малих хлопчиків з дзвіночками і дітей після І Причастя в літургійному одязі. Прошу парафіян приготувати бутерброди і спекти солодощі для Гостей з інших Парафій. Прошу про матеріальну допомогу у приготуванні їжі для священиків та гостей. При виході з костелу можна скласти пожертву на квіти на відпустову урочистість.

4. Сьогодні відпуст в Лужанах – Свята Меса о год. 15.oo,

відпуст в Давиденах Зруб – у четвер 12 вересня о год. 15:00.

В п'ятницю 13 вересня у Садгорі о год.19:00 Фатімський Молебінь.

З нагоди спомину Матері Божої Страждальної відпуст:

у Старій Красношорі – у неділю о год. 11:00

і у Глибоцій – у неділю о год. 15:00.

5. Катехези в нашій парафії розпочнуться після парафіяльного відпусту. Розклад катехез знаходиться на таблиці оголошень. Включіть заняття з катехізису в план занять дітей.

6. Зустріч для міністрантів в четвер після вечірньої Літургії.

7.Триває в нашій парафії перегринація ікони Святого Сімейства. У вересні беруть ікону парафіяни, які проживають на Проспекті Незалежності та Яській. Хто би хотів прийняти Святу Родину у своєму домі, нехай запишеться у закристії.

8. З 20 по 22 вересня у Вінниці відбудеться Всеукраїнський Конгрес сімей. Заохочуємо до участі. Зацікавлених поїздкою на Конгрес просимо звернутися до закристії.

9. Дякую особам, що чергують в храмі та дбають про його чистоту, особливо Руху Назаретських Родин за генеральне прибирання храму. В цьому тижні просимо про прибирання перед відпустом у п'ятницю після вечірньої Літургії родини: Дорош Ірини, Марчук Лілії, Факас Євгена, Притула Неоніли.

10. Щиро дякуємо за усі пожертви, зроблені на потреби нашої парафії, а також на відпуст.

Усім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.