Версія для друку
Неділя, 06 жовтня 2019 21:12

Парафіяльні оголошення від 06 жовтня 2019 року

** XХVІІ Неділя Звичайна ** 

1. Сьогодні І неділя місяця – адорація Пресвятих Дарів і зміна розарієвих тайн. В наступну неділю благословення дітей та молоді.

2. Завтра спомин Пресвятої Діви Марії Розарієвої. Це особливе свято членів Розарієвих Кіл.

3. Сьогоднішня Храмова пожертва призначена на утримання ВДС в Брюховичах.

4. У неділю 13 жовтня о год. 19:00 у Садгорі відбудеться останній в цьому році Фатімський молебінь.

5. Розпочався місяць жовтень – посвячений Марії, Розарієвій Матері Божій. Розарієві Молебні в нашій Парафії: в будні дні – після кожної Святої Меси, в неділю – 30 хвилин перед кожною Службою Божою.

6. Розпочалися заняття з катехези згідно з розкладом. Пригадую батькам, дідусям і бабусям про обов'язок їхніх дітей і внуків ходити на катехезу.

7. Катехеза для дорослих в кожну суботу на 11.00 год

8. Триває в нашій парафії перегринація ікони Святого Сімейства. У жовтні беруть ікону парафіяни, які проживають на вул. Героїв Майдану, Шкіля, Гастело, Алма-Атинській, Космодем'янської, Кобринської, Естонській, Запорізькій, Балашівській, та пров Хортицький. Хто б хотів прийняти Образ Святої Родини у своєму домі, просимо, щоб записатися закристії.

9. Щиро дякуємо усім вам за всіляку вашу допомогу нашій парафії, за пожертви і тим, хто знаходить час для чергування в Базиліці, завдяки ним наш храм може бути відкритий; а також тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Гутніцька Аделіна, Бохонько Мар'яна, Марусик Зося, Бохонько Маріна, Ільченко Альбіна.

Усім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.