Неділя, 09 жовтня 2016 19:43

Парафіяльні оголошення від 9 жовтня 2016 року

** XXVІIІ Неділя Звичайна ** 

 • В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Субота – спомин святої Терези від Ісуса, діви і вчителя Церкви

 • В наступну неділю під час кожної Меси відбудеться благословення хворих осіб.
 • В найближчу суботу винятково не буде святої Меси о 9.00 год., натомість заохочуємо взяти участь в відпустовій святій Месі на честь св. Йоана Павла ІІ, яка відбудеться о 11.00 год. в Нижніх Петрівцях.
 • Триває місяць жовтень присвячений Пресвятій Діві Марії, в цей час молимося особливо на розарії, тож запрошуємо на богослужіння в понеділок, вівторок і середу після ранішньої Меси, в четвер о 18.00 а також в п'ятницю і в суботу після вечірньої Меси.
 • В найближчий четвер о 19.00 год. в Садгорі відбудеться останнє в цьому році фатімське чування. В цій урочистості візьмуть участь двоє єпископів Анджей Єж з Тарнова а також Леон Малий зі Львова. Отець Декан щиро запрошує.
 • 29 жовтня в Снятині відбудеться з'їзд шанувальників розарія. Від сьогодні всі бажаючі можуть зголошуватись на це й виїзд в захристії. Кошт – поїздки 25 гривень, виїзд о 10.00 год.
 • Хочемо повідомити, що незабаром 22 жовтня нашу парафію відвідає образ Ісуса Милосердного, хочемо вже від сьогодні духовно готуватися до цієї події.
 • В нашому парафіяльному магазинчику можна придбати диски із записом класичних творів, які виконує Жан Марі Леруа, органіст з Парижа. Ціна від 100 до 150 грн, усі кошти будуть спрямовані на благодійність. Також сьогодні Жан Марі дає свій концерт о 18.00 год. в органному залі в Вірменській Церкві.
 • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу до прибирання запрошуємо родини: Дзімінської Людмили, Дорош Ірини, Марчук Лілії, Факас Євгена, Притули Неоніли.
 • Нещодавно на потреби храму, пожертви склали: Маєвська Ірина, Жолтовська Ванда, Ковальська Христина, Казюк Теофіл, Андрищак Роланд, род. Притула.
 • Щиро дякуємо за всі пожертви які даєте на потреби нашої парафії а також на ремонт костелу.

Усім прихожанам і гостям бажаємо приємної неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"Найперше майте щиру любов один до одного, бо любов покриває багато гріхів!"
1 Петра 4:8
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці