Неділя, 13 листопада 2016 10:05

Парафіяльні оголошення від 13 листопада 2016 року

** XXXIII Неділя Звичайна ** 

  • В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Четвер – спомин св. Єлизавети Угорської (в цей день свої іменини відзначає с. Еля, пам'ятаймо про неї в своїх молитвах)

Неділя – Урочистість Ісуса Христа Царя Всесвіту (свято усіх міністрантів)

  • Сьогодні після святої Меси відбудеться благословення дітей, натомість в наступну неділю відбудеться благословення хворих.
  • Сьогодні о 19.00 год. відбудеться концерт органної музики «Реквієм», поєднаний з молитвою за померлих. Щиро запрошуємо усіх вас і просимо розповсюдити цю інформацію серед знайомих.
  • В наступну неділю під час святої Меси об 11.00 год. шестеро хлопців з нашої парафії будуть прийняті до літургійної служби вівтаря. З цього приводу в суботу о 16.00 год відбудеться зустріч для кандидатів на міністрантів з батьками. Після святої Меси запрошуємо усіх міністрантів на солодкий почастунок.
  • Школа християнського життя запрошує на євангелізаційні реколекції для людей від 18 років, які відбудуться 25-27 листопада в приміщенні гімназії № 6 вул. Шептицького.
  • Також 25-27 листопада в Садгорі відбудеться день зосередження для молоді (від 15 років) поєднаний з андріївською забавою. Кошт участі у цій події 50 грн. можна зголошуватись до о. Андрія.
  • Незабаром до нашої парафії завітає св. Миколай, просимо небайдужих прихожан про матеріальну допомогу в закупівлі подарунків.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу до прибирання запрошуємо родини: Запольської Олени, Михнюк Світлани, Андрієвич Василя Герман Людмили, Зеленої Наталії.
  • Нещодавно пожертви на ремонт костелу склали: Маєвська Ірина, Жолтовська Ванда, Проданчук Валентина, Поддубна Антоніна, п. Ядвіга, род. Горячко. Щиро дякуємо за всі пожертви які даєте на потреби нашої парафії а також на ремонт костелу.

Усім прихожанам і гостям бажаємо приємної неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі."
Від Матея 7:21
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці