Неділя, 20 листопада 2016 22:07

Парафіяльні оголошення від 20 листопада 2016 року

** XXXIV Неділя Звичайна ** 

  • В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Понеділок – спомин Введення у храм Пресвятої Діви Марії

Вівторок – спомин святої Цецилії, покровительки сакральної музики

Четвер – спомин св. Андрія Дунк-Лак і Сподвижників, мучеників

  • Сьогодні після святої Меси відбудеться благословення хворих а в наступну неділю благословення подружніх пар. Пожертви в наступну неділю будуть призначені на потреби благодійної організації «Карітас».
  • Також в наступну неділю розпочинаємо новий літургійний період Адвент – час очікування на прихід Ісуса Христа, з цього приводу будемо продавати адвентові віночки, а кошти вилучені з продажу спрямуємо на благодійну справу. Вже від сьогодні діти можуть робити адвентові ліхтарики на Рорати.
  • Завтра після вечірньої святої Меси відбудеться молитовне богослужіння і зустріч з волонтерами з Taize. Запрошуємо молодь і особливо тих, хто вирушає в цьому році до Риги.
  • В п'ятницю о 18.00 год. в Садгорі відбудеться день зосередження для молоді (від 15 років) поєднаний з андріївською забавою. Кошт участі у цій події 50 грн. можна зголошуватись до о. Андрія.
  • В суботу вже традиційно в приміщенні Польського Дому відбудеться андріївська забава для дітей. Від 11.00 год. для молодших дітей віком до 3 класу. Від 14.00 год. для старших дітей віком від 3 класу.
  • Незабаром до нашої парафії завітає св. Миколай, просимо небайдужих прихожан про матеріальну допомогу в закупівлі подарунків.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу до прибирання запрошуємо родини: Савчук Мар'яни, Луптович Корнелії, Запал Вадіма, Стінської Віри, Стрончевської Лучії.
  • Нещодавно пожертви на ремонт костелу склали: Маєвська Ірина, Жолтовська Ванда, Качинська Броніслава, род. Дзімінських. Щиро дякуємо за всі пожертви які даєте на потреби нашої парафії а також на ремонт костелу.

Усім прихожанам і гостям бажаємо приємної неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!"
Від Марка 14:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці