Неділя, 04 грудня 2016 22:49

Парафіяльні оголошення від 4 грудня 2016 року

** ІI Неділя Адвенту **

  • В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Вівторок – спомин св. Миколая, єпископа

Середа – спомин св. Амвросія з Мілану

Четвер – Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

  • Сьогодні після святої Меси відбудеться освячення оплатків, які можна буде взяти собі додому, в наступну неділю відбудеться благословення дітей. В парафіяльному магазинчику залишились ще адвентові віночки, які можна придбати за довільну пожертву.
  • Від сьогодні в захристії можна записатись на різдвяну коляду. Нагадуємо, це християнська традиція, яка дає змогу священикам відвідувати своїх прихожан молитись за них і благословити їхні помешкання а також розмовляти про їхні проблеми.
  • Запрошуємо дітей з батьками на Рорати, які відбуваються кожного понеділка о 18.30, середи о 7.00 з ранку (після Меси запрошуємо на сніданок) і п'ятниці о 18.30 год. В понеділок після вечірньої Меси до наших діток завітає святий Миколай, щиро дякуємо усім добродіям які допомогли в організації його візиту.
  • У четвер і в п'ятницю відбудуться передсвяткові відвідини хворих.
  • В середу винятково не буде святої Меси о 9.00 год. Натомість запрошуємо усіх бажаючих на 11.00 год. В цей час відбудеться свята Меса, яку очолить Архієпископ Мечислав Мокшицький, його візит є пов'язаний із деканальною зустріччю для духовенства.
  • В суботу о 13.00 год. відбудеться зустріч для батьків, діти яких готуються до першого причастя.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу до прибирання запрошуємо родини: Городінскої Марії, Антонюк Юлії, Клодніцкої Тетяни, Пиндик Лілії, Павлович Наталії.
  • Нещодавно пожертви на ремонт костелу склали: Маєвська Ірина, Соколова Чеслава, Ількович Христина, род. Горячко, Вонсович, Притула, Дорош, Проскурняк Шиманських. Щиро дякуємо за всі пожертви які даєте на потреби нашої парафії а також на ремонт костелу.

Усім прихожанам і гостям бажаємо приємної неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне."
Від Йоана 3:16
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці