Понеділок, 19 грудня 2016 09:32

Парафіяльні оголошення від 18 грудня 2016 року

** IV Неділя Адвенту **

  • В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Середа – спомин св. Петра Канізія

СуботаНадвечір'я Різдва Христового, в цей день виняткового не буде Меси о 18.30, натомість щиро усіх запрошуємо на 20.00 год. в цей час розпочнеться урочиста різдвяна Пастирка, яку очолить єпископ Мар'ян Бучек.

НеділяУрочистість Різдва Христового

  • Сьогодні після святої Меси вашій увазі буде представлена різдвяна вистава, яку приготувала для вас с. Ірина разом з нашими прихожанами, також можна буде придбати дуже смачне печиво, випечене членами Руху Назаретських Родин, нагадуємо, що пожертви, які залишите будуть передані с. Елі на медичну опіку для її мами.
  • Завтра, в понеділок о 15.00 год. на Центральній Площі відбудеться відкриття шопки, на яку також завітає св. Миколай, заохочуємо взяти участь у цій події.
  • В середу від 16.00 год. будемо оздоблювати ялинки і встановлювати шопку в нашому храмі, просимо всіх небайдужих про допомогу в цій справі. Щиро дякуємо п. Антону Бартошу за допомогу пов'язану з доставкою ялинок.
  • В п'ятницю після Меси о 9.00 год. запрошуємо самотні особи на спільну вігілію, яку як завжди організовують члени Родини Кольпінга.
  • Заохочуємо вас дуже, до передсвяткової сповіді, не відкладайте її на останній момент, нагадуємо що можна посповідатись кожного дня на протязі тижня пів години перед кожною Месою, особливо запрошуємо у четвер підчас адорації год. 17.00 – 18.30. В цей час будуть у нас сповідати священики з інших парафій
  • Запрошуємо дітей з батьками на Рорати, які відбуваються кожного понеділка о 18.30, середи о 7.00 з ранку (після Меси запрошуємо на сніданок) і п'ятниці о 18.30 год.
  • Щиро дякуємо за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в магазинчику а також тим хто дбає про чистоту нашого храму, в наступну суботу запрошуємо до прибирання родини: Проскурняк Валентини, Дмитращук Христини, Очеретян Алли, Лисенко Михайла, Поповецької Лесі.
  • Нещодавно пожертви на ремонт костелу склали: Маєвська Ірина, та інші Богу відомі особи. Щиро дякуємо за всі пожертви які даєте на потреби нашої парафії а також на ремонт костелу.

Усім прихожанам і гостям бажаємо приємної неділі i усіх потрібних благодатей на новий тиждень.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений."
До Римлян 10:11
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці