Понеділок, 02 січня 2017 15:57

Парафіяльні оголошення від 01 січня 2017 року

** Урочистість Пресвятої Богородиці **

  • В літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

Понеділок – спомин свв. Василія і Григорія з Назіанзу, єпископів і вчителів Церкви

П'ятниця – Урочистість Богоявлення Господнього (освячення крейди і кадила) Святі Меси о 9.00 і 18.30 год.

Неділя – Свято Хрещення Господнього

  • Сьогодні відзначаємо день молитви про мир в цілому світі, особливо в нашій державі, пам'ятаймо також в наших молитвах про Архієпископа Мечислава, який відзначає свої іменини. Пожертви які ми складали сьогодні будуть скеровані на потреби ВДС у Львові-Брюховичах. В наступну неділю відбудеться благословення дітей.
  • Також в цьому тижні відзначаємо перший четвер місяця (після вечірньої Меси богослужіння до Святого Духа) і перша п'ятниця місяця.
  • Тривають й надалі душпастирські відвідини в нашій парафії. В цьому тижні будемо відвідувати наступні родини. Детальний план відвідин можна знайти при вході до нашого храму.
  • Щиро дякуємо за допомогу нашій парафії, особливо тим, хто дбає про чистоту нашого храму в наступну суботу запрошуємо до прибирання родини: Банул Богдани, Оскварек Яніни, Нікітіної Світлани, Косован Оксани.
  • Нещодавно пожертви на ремонт костелу склали: Жолтовська Ванда, Шавловська Яніна, Карнафель Ніна, Дзімінська Людмила, Мицканюк Степан, Маєвська Ірина, Піддубна Антоніна, Зазулінська Наталія, Тарабріна Марія, Сковронська Вєльця, п. Анна, п. Ядвіга, род. Золотовських, Вонсович, Савчук, Горячко і Богу відомі особи. За всі пожертви які складаєте на потреби нашої парафії і на ремонт костелу щиро дякуємо.

Усім прихожанам і гостям нашої парафії з нагоди Різдвяних Свят бажаємо радості, миру, душевного тепла і затишку а також всіх необхідних благодатей.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2018
Місійний: Щоб віруючі, використовуючи свої творчі здібності, виконували свою конкретну місію і вміли реагувати на виклики сучасного світу.
   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці