Версія для друку
Неділя, 01 жовтня 2017 18:14

Парафіяльні оголошення від 01 жовтня 2017 року

** XXVІ Неділя Звичайна ** 

1. Сьогодні I неділя місяця – після Святої Меси адорація Найсвятішого Таїнства, молитва на розарії і зміна розарієвих тайн. В наступну неділю благословення дітей і молоді.

2. В цьому тижні в Літургії Церкви згадуємо:

  • понеділок – спомин свв..Ангелів-Хранителів;
  • середа – св.Франциска Ассізького;
  • четвер –св.Фаустини Ковальської;
  • субота – спомин ПДМ Цариці Розарію.

3. Сьогодні розпочинається місяць жовтень – посвячений Марії, Розарієвій Матері Божій. Розарієві Молебні в нашій Парафії: в будні дні – після кожної Святої Меси, в неділю – 30 хвилин перед кожною Божою Службою.

4. В цьому тижні припадає перший четвер, пʼятниця і субота місяця. Можливість сповіді у четвер від 17:00 год. Заохочуємо до участі у Богослужіннях у цих днях, практикування девʼяти пʼятниць місяця і пʼяти перших субот для винагородження Богу за наші гріхи.

5. Відвідування хворих у нашій парафії у четвер і пʼятницю.

6. Розпочалися заняття з катехези в нашій парафії, отже запрошуємо дітей, молодь та студентів. Пригадуємо батькам, а також бабусям та дідусям про обов'язок їхніх дітей та внуків ходити на катехезу.

7. Міністрантів, а також усіх, хто любить активний відпочинок, запрошуємо на футбол. Ігрові зустрічі відбуваються щонеділі о год. 19:30 у спортзалі Чернівецького педагогічного коледжу по вул.. Горького.

8. Дякую особам, що чергують в храмі та дбають про його чистоту. В цьому тижні просимо про прибирання: род. Кавчук Юрія, Маліцкого Ігната і Любові, Білостоцької Ольги і Олександра, Білецької Анни, Сіміонеску Олени.

9. Пожертвування зроблені під час сьогоднішньої Святої Меси призначені для ВДС у Брюховичах. Щиро дякуємо за усі пожертви, зроблені на потреби нашої парафії та на ремонт.

Усім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.