Версія для друку
Понеділок, 01 жовтня 2018 14:59

Парафіяльні оголошення від 30 вересня 2018 року

** XХVІ Неділя Звичайна ** 

1. В Літургії Церкви в цьому тижні згадуємо:

  • Понеділок – св.Терези від Дитятка Ісус, діви і Вчителя Церкви.
  • Вівторок – спомин святих Ангелів-Хранителів.
  • Четвер – св.Франциска Ассізького.
  • П'ятниця – св.Фаустини Ковальської, діви.

2. В цьому тижні припадає перший четвер, пʼятниця і субота місяця. Заохочуємо до участі у Богослужіннях у цих днях, практикування девʼяти пʼятниць місяця і пʼяти перших субот для винагородження Богу за наші гріхи.

3. В четвер і п'ятницю відбудеться відвідування лише частини наших хворих.

4. Сьогодні відбудеться відпустова Свята Меса на честь Михаїла Архангела в Садгорі о год. 15:00.

5. Завтра розпочинається місяць жовтень – посвячений Марії, Розарієвій Матері Божій. Розарієві Молебні в нашій Парафії: в будні дні – після кожної Святої Меси, в неділю – 30 хвилин перед кожною Божою Службою.

6. Розпочалися заняття з катехези згідно з розкладом. Пригадую батькам, дідусям і бабусям про обов'язок їхніх дітей і внуків ходити на катехезу.

7. Для молоді, віком від 17 до 35 років, організовуємо поїздку на Європейську Зустріч Молоді Тезе, яка відбудеться в Мадриді. Детальна інформація у с.Ірини.

8. Щиро дякуємо усім вам за всіляку вашу допомогу нашій парафії, тим, хто знаходить час для чергування в Базиліці, завдяки ним наш храм може бути відкритий; а також тим, хто дбає про чистоту нашого храму, в цьому тижні запрошуємо до прибирання родини: Банул Богдани, Нікітіної Світлани і Марії, Раренко Світлани і Вадима, Косован Оксани, Берт Каріни.

9. За всі пожертви, які складаєте на потреби нашого храму щиро дякуємо.

Усім Парафіянам та Гостям бажаємо благословенної і доброї неділі.