Понеділок, 23 грудня 2013 18:39

Музична різдвяна вистава

Різдвяний період церковного року надзвичайно багатий різноманіттям колядок. Різдвяні пісні за змістом нагадують події, які відбувалися під час Різдва Христового. Наприклад, в колядках "Pasterzu", "Pospieszciepastuszki" описується зустріч ангелів і пастушків. І власне на основі таких різдвяних пісень, виникла ідея постановки саме музичної різдвяної вистави.

Наймолодші парафіяни на той час (1998 рік) протягом 3-ох місяців готувалися до виступу. За сприянням ксьондза пробоща Петра Савчака та презеса товариства польської культури Владислава Струтинського в 1999 році різдвяну музичну виставу було записано на студії Чернівецького державного телебачення.

Художнім керівником п'ятнадцятирічної давності дійства є пані Францішка Ганзюк-Осовська, котра працювала з дітьми з Парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Чернівці, готуючи музичну різдвяну виставу.

Протягом 6-ти років, з деякими змінами та доповненнями саме в день Різдва Христового відбувалась постановка музичної різдвяної вистави. У цьому році також заохочуємо до перегляду вистави на каналі YouTube. Нехай цей перегляд буде один із способів прийняття новонародженого Ісуса до свого життя.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

I багато хто з перших останнiми стануть, а останнi - першими
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці