Понеділок, 23 грудня 2013 18:39

Музична різдвяна вистава

Різдвяний період церковного року надзвичайно багатий різноманіттям колядок. Різдвяні пісні за змістом нагадують події, які відбувалися під час Різдва Христового. Наприклад, в колядках "Pasterzu", "Pospieszciepastuszki" описується зустріч ангелів і пастушків. І власне на основі таких різдвяних пісень, виникла ідея постановки саме музичної різдвяної вистави.

Наймолодші парафіяни на той час (1998 рік) протягом 3-ох місяців готувалися до виступу. За сприянням ксьондза пробоща Петра Савчака та презеса товариства польської культури Владислава Струтинського в 1999 році різдвяну музичну виставу було записано на студії Чернівецького державного телебачення.

Художнім керівником п'ятнадцятирічної давності дійства є пані Францішка Ганзюк-Осовська, котра працювала з дітьми з Парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Чернівці, готуючи музичну різдвяну виставу.

Протягом 6-ти років, з деякими змінами та доповненнями саме в день Різдва Христового відбувалась постановка музичної різдвяної вистави. У цьому році також заохочуємо до перегляду вистави на каналі YouTube. Нехай цей перегляд буде один із способів прийняття новонародженого Ісуса до свого життя.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2019
За Близький Схід, де різні релігійні спільноти поділяють спільний життєвий простір, щоб серед них запанував дух діалогу, зустрічі та примирення
   

Слово Боже  

Жниво справдi велике, та робiтникiв мало, тож благайте господаря жнива, щоб на жниво своє вiн робiтникiв вислав
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці