Середа, 15 січня 2014 10:20

Парафіяльній газеті “Промінчик” – 5 років

Слава Ісусу Христу дорогі наші читачі! В грудні вийшов останній номер парафіяльної газетки в 2013 році – в п'ятому році існування "Промінчика". Позаду п'ять років клопіткої, невпинної роботи, п'ять років злетів і падінь, п'ять років маленьких і великих відкриттів.

Весь цей час Господь був з нами, Він благословив та благословляє наші плани та задуми, Він – Джерело нашої сили, Він – наш найголовніший Редактор. Ми дякуємо кс. Мареку, який покликав нас до створення цієї маленької газетки та кс. Андрію, який допомагає нам у створені нових цікавих номерів. Ми дякуємо Богу за кожного з Вас і за те, що ця газетка доходить не тільки до Ваших рук, але й до Ваших сердець. Хочемо попросити Вас про молитву за нас і за справу, якій ми служимо.

Протягом цих п'яти років Господь давав та дає нам терпіння, мудрості, цікавих ідей, щоб ми могли поглиблювати Вашу віру! Започаткувались нові традиції в нашій парафії. Редакція "Промінчика" та молодіжний гурт "Domini Vox" започаткували виготовлення адвентових віночків та букетиків з верби на Вербну Неділю. Зібрані кошти завжди є призначені на доброчинність.

З нагоди свят Різдва Христового прийміть вітання від всієї редакції парафіяльної газетки "Промінчик". Бажаємо Вам світлого Господнього народження, насамперед, у Ваших серцях, щоб запалився цей вогник миру, любові та радості!

Редакція "Промінчик"

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2019
За Близький Схід, де різні релігійні спільноти поділяють спільний життєвий простір, щоб серед них запанував дух діалогу, зустрічі та примирення
   

Слово Боже  

Для Бога нема неможливої жодної речi!
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці