Понеділок, 02 червня 2014 18:23

“Купи книгу – врятуй життя дитині”, - книжковий благодійний ярмарок від спільноти «Родина Кольпінга»

«Світ повний блиску, шаленства і спокус 
У царстві золота й грошей летить життя 
Застиг десь допомоги крик із чиїйсь вуст 
Що лунав, просив і канув в небуття». 
                                           М. Зубжицький

18 травня 2014 року з 11-ї години по вул. Кобилянської, 36 біля Польського дому, відбувся книжковий ярмарок – акція "Купи книгу – врятуй життя дитині".

Скупе оголошення – об'ява, одна з багатьох. Телебачення радіо, газети журнали "Допомога, допоможіть врятувати ще одне життя". Волають, пишуть, просять, а за цим чиїсь очі сповнені надії, болю, відчаю. Особливо важко, якщо це діти. Чиї діти, чужі? Ні, це наші діти, це діти країни, яка виривається з обіймів корупції, байдужості, черствості та злиднів. Країни, яка знаходиться майже в стані війни. Війни не тільки з зовнішнім ворогом, а війни з духовним і моральним занепадом, війни з криміналом, війни з чиновниками-злодіями, війни, яка зашморгом душить всіх нас.

Тому зараз як ніколи потрібно згуртуватися. Тільки взаємодопомога врятує нас, врятує хворих дітей, у яких вкрали гроші на безкоштовне лікування, до яких у багатьох чиновників не доходять руки, які залишені напризволяще, сам на сам з собою, з своїми батьками. Одне таке дитя – Гожда Віктор Миколайович, 2005 року народження. Лікується в Обласній дитячій клінічній лікарні по вул. Руській, 207а з діагнозом "Неходжкінська лімфома черевної порожнини".

Є надія, що хворобу можна буде подолати, але потрібні кошти. Великі кошти. Тому з дозволу Чернівецької міської Ради, Чернівецька громадська організація "Справа Кольпінга в Україні" при підтримці парафіян Римсько-католицького Костелу Воздвиження Всечесного Хреста провела збір книг і реалізували їх на книжковому ярмарку 18 травня.

Бажаючі підходили, вибирали книги і добровільно давали пожертви у спеціальний контейнер, який був запломбований. Ціни на книги не виставлялись. В результаті ярмарку, в присутності батьків маленького Віктора та комісії, було зібрано і передано на лікування 1600 грн. люди не тільки купували книги, але самі приносили безкоштовно книги з дому і поповнювали фонд.

До речі, Чернівецька громадська організація Родина Кольпінга проводить ці акції не вперше, і кошти поступали на лікування онкохворих дітей. Великі спасибі Вам, громадяни нашого міста. Забагато добрих справ не буває.

Держава зобов'язана регулювати норми суспільного життя, котре би служило для добра народу. Ці норми «не можуть базуватись на індивідуальних поглядах на життя, на абстрактних теоріях, часто на бридких життєвих умовах [...]. Такі закони нас вбивають». Адольф Кольпінг.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Хто вiрний у найменшому, - i в великому вiрний; i хто несправедливий у найменшому, - i в великому несправедливий
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці