Четвер, 12 червня 2014 12:03

Молода матір потребує допомоги на лікування

Жанна Кавчук, яка мало не померла під час пологів і довго пробула у комі, нарешті стала на ноги. Проте її лікування вимагає коштів. Про допомогу сім'я просить у благодійників.

24 вересня 2013 року — день радості і початок випробувань для родини Кавчуків із Чернівців. Радість від появи на світ довгоочікуваної донечки затьмарилась важким станом її мами Жанни. Під час проведення операції з кесарського розтину у Жанни зупинилося серце. Завдяки зусиллям лікарів роботу серця вдалося відновити. На жаль, поки тривали реанімаційні заходи, мозок жінки не отримував достатньо кисню і Жанна впала у кому. В такому стані Жанна пробула майже півроку. Маленьку Ангеліну виховує старша дочка і бабуся, чоловік розривається між лікарнею і домом. Прогнози лікарів – невтішні. Якщо жінка і житиме, то залишиться у так званому вегетативному стані. Залишається лише одне – сподіватися на чудо і молитися. Моляться за Жанну рідні, близькі, члени спільноти, парафіяни, моляться в Чернівцях, у багатьох містах і селах України, моляться за кордоном, моляться ті, хто знає жінку особисто, й ті, хто чув про неї від своїх знайомих. Молитва триває дні, тижні, місяці...

І, нарешті, усе починає змінюватися, події розвиваються неймовірно швидко й перетворюються на справжнісінький «медичний детектив». У січні місяці у Чернівцях був священик Генріх Блащик. Диякон місцевої парафії о. Ґжегош розповів йому історію Жанни Кавчук. Отець Генріх відвідав Жанну у лікарні й пообіцяв організувати її лікування у Польщі в реабілітаційній клініці. Отець Генріх навіть домовився з польським професором Яном Талером, що той приїде у Чернівці, щоб оглянути Жанну. Через тривожні події в Україні, професор не зміг виїхати з Польщі. Тому до нього з історією хвороби і відео, яке на його прохання відзняли рідні Жанни, вирушає диякон Ґжегош. Польські лікарі розробили комплекс заходів і записали «відеоуроки», які мають допомогти Жанні вийти з коми і стабілізувати стан, щоб мати можливість доставити її у польську клініку.

До справи підключилися рідні й близькі, члени спільноти, до якої належать Кавчуки. Масажі, вправи, цілодобово. Спротив лікарів, які не дають згоду на відключення жінки від апарату штучного дихання... Їх здивування й захоплення від того, що жінка не тільки не померла від цього, а навпаки з кожним днем повертається до життя, поступово відновлюється мова, пам'ять... Нарешті — зустріч з донечкою, якій уже шість з половиною місяців...

І от на початку квітня Жанна з чоловіком опиняються у місті Ольштин у клініці.

Реабілітація проходить успішно, помітні результати... Чудо сталося! Точніше, стається. А для того, щоби воно здійснилося до кінця, потрібні гроші. Адже перебування у клініці коштує 3 000 доларів на місяць. До кінця травня витрати з перебування Жанни у клініці взяв на себе отець Генріх.

Весь час Жанна проводить в інвалідному візку. В неї повністю відновилася пам'ять, мова відновлюється, над цим працюють логопеди, а от для відновлення рухової активності потрібен ще не один місяць.

Кожна гривня, пожертвувана для реабілітації Жанни, є запорукою того, що жінка таки стане на ноги і зможе обійняти своїх дітей.

Номер рахунку у ПриватБанку, на який можна переказувати кошти для порятунку Жанни Кавчук: 4149 4978 0487 6557 – Кавчук Юрій Дмитрович

Контактний телефон чоловіка Жанни Юрія:

050 618 84 91

097 965 56 29

Джерело: www.credo-ua.org/2014/06/117914

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Хто вiрний у найменшому, - i в великому вiрний; i хто несправедливий у найменшому, - i в великому несправедливий
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці