Вівторок, 12 серпня 2014 00:16

Оаза Нового Життя у м. Долина

Оаза Нового Життя - це реколекції для дітей, що відбулися з 15 липня по 31 липня 2014 року у м. Долина (Івано-Франківська обл.). Організатором реколекцій був Рух Світло-Життя Львівської Архідієцезії Латинського Обряду. Приймали дітей як і кожного року у парафіяльному домі при костелі.

У реколекціях взяло участь 54 дитини з Львівської Архідієцезії. Проводив реколекції кс. Назар Білик, йому допомагали семінаристи Роман Брода, Володимир Сивак, с. Кароліна з Згромадження Сестер Служебниць НДМ, а також 6 аніматорів (аніматор – відповідальний за 7-8 особову групу учасників реколекцій – прим. від автора).

На Оазі час планувався так, щоб діти краще пізнали Бога через спів, молитву та різні цікаві заняття. Навчилися знаходити спільну мову з іншими дітьми, думати про ближнього, стримувати злість та переборювати страх. Найбільше дітям сподобались подорожі «відкритих очей», що дало змогу їм відкрити світ по іншому - без телевізора та соціальних мереж. Кожного дня, на зустрічі у групі ми роздумували над таємницю святого Розарія.

Під час роздумування над страсними таємницями, діти виразили бажання поринути у творчість і поставили пантоміму про те, як кожного дня гріх вкрадається до нашого життя.

Під час реколекцій ми зустріли волонтерів, які допомагають нашим солдатам на сході України. Мми написали листи вдячності нашим бійцям, щоб підняти бойовий дух військових, щоб вони знали, що про них пам'ятають, що за них молиться кожний учасник реколекцій,

Аніматори, сестра та священик щодня зі всього серця своєю працею намагались показати дітям, що Ісус любить кожного з них. Надзвичайно приємно було бачити як змінюються діти, їхні вчинки, слова. За 15 днів не можливо цілковито змінити людину, але можливо посіяти зерно добра, щоб у подальшому воно приносило хороші плоди.

Час реколекцій – це добрий та благословенний час, який не тільки зміцнив духовні та фізичні сили учасників, але дозволив також набратися більше знань та добрих навиків на майбутнє.

Ірина ТКАЧУК, парафія Воздвиження Всчесного Хреста, м. Чернівці
Оригінал статті 

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на травень 2020
Наміри Святішого Отця для Апостольства на травень: За дияконів – молімося, щоб диякони були вірні служінню Слова і вбогим, а також живим знаком Божої любові для цілої Церкви
   

Слово Боже  

Жниво справдi велике, та робiтникiв мало, тож благайте господаря жнива, щоб на жниво своє вiн робiтникiв вислав
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці