Субота, 01 листопада 2014 22:19

Краківський хор ORGANUM спільно з інструментальним оркестром RICERCAR гастролює в Чернівцях

26 жовтня в нашому храмі недільну літургію прихожани мали змогу переживати у супроводі хору ORGANUM, котрий виступив спільно з інструментальним оркестром RICERCAR із Кракова. Після Святої Меси також відбувся концерт класичної музики в їхньому виконанні.

Хор повстав у 1969 році з ініціативи краківського педагога і органіста Богуслава Гжибка, котрий й до сьогодні є його диригентом та художнім керівником. Колектив має тісний зв'язок із Церквою, польськими та християнськими традиціями. Від самого початку великим приятелем хору був митрополит Кракова кардинал Кароль Войтила, і залишався ним і надалі, вже за часів свого понтифікату, як папа Йоан Павло ІІ.

Репертуар хору в основному складається з класичної музики Баха, Бетховена, Генделя, Моцарта, Вівальді та інших відомих композиторів. Академічний хор ORGANUM багато часу проводить на репетиціях та чимало подорожує. З великим успіхом відбувалися їхні концерти в багатьох європейських країнах, а також у Сполучених Штатах Америки. Не обійшли увагою також і нашу батьківщину. На Україні хор є частим гостем, а наше рідне місто Чернівці відвідують вже вдруге. Наша парафіяльна спільнота щиро вдячна за можливість познайомитися із мистецтвом даного хору. Чудово було зануритися у настрій таких творів, як Misericordias Domini, Ave Maria, Laudate omnes gentes, Пісня душі, а також інших композицій у неперевершеному виконанні хору ORGANUM і оркестру RICERCAR. Маємо надію, що ще випаде нагода зустрітися та насолодитися прекрасною музикою талановитих майстрів.

Підготувала Тетяна МАТІЯК

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2019
За Близький Схід, де різні релігійні спільноти поділяють спільний життєвий простір, щоб серед них запанував дух діалогу, зустрічі та примирення
   

Слово Боже  

Отче, вдпусти їм, бо не знають, що чинять вони
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці