Понеділок, 24 листопада 2014 09:24

Сестра Ірина: “Я не зосереджуюсь на тому, що було. Я в очікуванні того, що кожного дня Бог дасть ще більше пізнати себе. Так як те, що сьогодні – це більше, ніж було вчора”

Сестра Ірина Губар народилася у віруючій християнській родині, яка мешкає у місті Кам'янець-Подільський. У дитинстві займалася гімнастикою, легкою атлетикою, народними, бальними танцями та рокем-ролом. Навчаючись у школі с. Ірина полюбляла точні науки. Бог наділив її здатністю швидко запам'ятовувати.

Після школи вступила в планово-економічний технікум, після закінчення якого працювала бухгалтером і одночасно навчалась на заочній формі навчання в університеті. Після другого курсу пішла в монастир і вже паралельно закінчила економічне навчання. "Щодня молилася літанію до Св. Антонія про доброго чоловіка, і Бог дав найкращого – Себе, – розповідає сестра. Мені Бог дав досвідчити Себе, Свою любов. Людина, яка відкриває Бога не може не відповісти на Його звернення. Певно, мета мого життя – це пізнання Отця, прагнення краще відповісти на Божу любов".

Сестра Ірина полюбляє подорожувати, а перебування в монастирі уявляла, як обмеженість до "чотирьох стін", але задля Бога вона була готова на все. "Та Господь відправив мене до творчого життя, яке інколи наповнює занепокоєнням – чи справлюсь із завданням, яке доручає мені Господь? Тому кожного дня звертаюсь до засновниці свого Монастиря – св. Урсулі Ледуховської, яку Бог також провадив своїми таємними та інколи незрозумілими дорогами, щоб була підтримкою і заступницею на моєму шляху". Навчалася у Києві в Інституті релігійних наук Святого Фоми Аквінського. Можливість краще пізнати Бога приносило задоволення, тому з приємністю пригадує той час. На думку сестри, зміцнення християнської віри залежить від кожного індивідуально, адже неможливо людину змусити. Вона вважає, що лише особистий приклад і молитва зможе зміцнити віру та навернути невіруючого. Наша парафія – це друга парафія, де працює і буде працювати с. Ірина. Адже у Бога немає нічого випадкового, Він знає, що її присутність потрібна саме тут. Сестра хоче побажати читачам промінчика бажання відкрити своє серце для Бога, бо Він є ціллю нашого життя, Він є цікавим та захоплюючим. Життя з Ним надає барв, незважаючи на труднощі сьогодення.

Підготувала Єлизавета ЧАГЛЕЙ

Парафіяльна газета "Промінчик" № 8 (58)

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2019
За Близький Схід, де різні релігійні спільноти поділяють спільний життєвий простір, щоб серед них запанував дух діалогу, зустрічі та примирення
   

Слово Боже  

Покладiть на Бога надiю свою
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   

Від Львівської Архідієцезії

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці