Понеділок, 24 листопада 2014 09:24

Сестра Ірина: “Я не зосереджуюсь на тому, що було. Я в очікуванні того, що кожного дня Бог дасть ще більше пізнати себе. Так як те, що сьогодні – це більше, ніж було вчора”

Сестра Ірина Губар народилася у віруючій християнській родині, яка мешкає у місті Кам'янець-Подільський. У дитинстві займалася гімнастикою, легкою атлетикою, народними, бальними танцями та рокем-ролом. Навчаючись у школі с. Ірина полюбляла точні науки. Бог наділив її здатністю швидко запам'ятовувати.

Після школи вступила в планово-економічний технікум, після закінчення якого працювала бухгалтером і одночасно навчалась на заочній формі навчання в університеті. Після другого курсу пішла в монастир і вже паралельно закінчила економічне навчання. "Щодня молилася літанію до Св. Антонія про доброго чоловіка, і Бог дав найкращого – Себе, – розповідає сестра. Мені Бог дав досвідчити Себе, Свою любов. Людина, яка відкриває Бога не може не відповісти на Його звернення. Певно, мета мого життя – це пізнання Отця, прагнення краще відповісти на Божу любов".

Сестра Ірина полюбляє подорожувати, а перебування в монастирі уявляла, як обмеженість до "чотирьох стін", але задля Бога вона була готова на все. "Та Господь відправив мене до творчого життя, яке інколи наповнює занепокоєнням – чи справлюсь із завданням, яке доручає мені Господь? Тому кожного дня звертаюсь до засновниці свого Монастиря – св. Урсулі Ледуховської, яку Бог також провадив своїми таємними та інколи незрозумілими дорогами, щоб була підтримкою і заступницею на моєму шляху". Навчалася у Києві в Інституті релігійних наук Святого Фоми Аквінського. Можливість краще пізнати Бога приносило задоволення, тому з приємністю пригадує той час. На думку сестри, зміцнення християнської віри залежить від кожного індивідуально, адже неможливо людину змусити. Вона вважає, що лише особистий приклад і молитва зможе зміцнити віру та навернути невіруючого. Наша парафія – це друга парафія, де працює і буде працювати с. Ірина. Адже у Бога немає нічого випадкового, Він знає, що її присутність потрібна саме тут. Сестра хоче побажати читачам промінчика бажання відкрити своє серце для Бога, бо Він є ціллю нашого життя, Він є цікавим та захоплюючим. Життя з Ним надає барв, незважаючи на труднощі сьогодення.

Підготувала Єлизавета ЧАГЛЕЙ

Парафіяльна газета "Промінчик" № 8 (58)

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Просiть - i буде вам дано, шукайте - i знайдете, стукайте - i вiдчинять вам
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці