Понеділок, 26 жовтня 2015 02:58

“Хочу добре робите те, що робили мої попередники”

Редакція: Розкажіть будь ласка коротко про себе, коли та де Ви народились, звідки родом?

Кс. Андрій Безкоровайний.: Народився я в с. Вороняки, Львівської області, 30 липня 1984 року, у звичайній католицькій родині. Маю ще молодшого брата та сестру.

Р.: Після школи одразу пішли до семінарій чи ще десь навчались?

Кс. А.: По закінченню одинадцяти класів, вступив до Тернопільської академії народного господарства, на факультет менеджменту на заочну форму навчання. Ще навчаючись в школі роздумував про навчання у семінарії, але мав певні сумніви. Тому, пішов вчитися, щоб переконатись чи дійсно маю вчитись чи вступити у семінарію. Студентське життя було бурхливим, веселим, цікавим, але бажання йти до семінарії не відійшло. Провчившись рік забрав документи та вступив до Львівської Вищої Духовної Семінарії у Брюховичах.

Р.: В якому році вступили?

Кс. А.: В 2002 році подав документи до семінарії, а у 2009 році закінчив. В той рік коли вступав до семінарії влітку йшов в паломництво до Матері Божої Бердичівської, з наміром остаточно прийняти рішення, щоб Бог дав зрозуміти, чи дійсно духовне життя є моїм покликанням. Коли йшли в паломництві, то мали перерви на відпочинок. В один день була сильна спека і кожен шукав місце в затінку для відпочинку і я приляг собі під дерево, закрив очі та відпочивав. І в певний момент відчув, що щось сильно вдарило мене по голові, аж в очах потемніло. Коли відкрив очі, то побачив що то впав на мене хрест з яким йдуть паломники. Одна бабця, яка сиділа поряд і це бачила, сказала: "Ой, мабуть, синку, в монастир підеш!" Роздуми та сумніви зникли.

Р.: Чи відчували раніше що маєте бути священиком.

Кс. А.: Таке бажання я відчув давно. В нас на парафії працювали отці і їхнє служіння було певним заохоченням, мотивацією для мене, щоб піти цим життєвим шляхом.

Р.: По закінченню навчання в семінарію, як далі склалося Ваше душпастирське життя?

Кс. А.: Після навчання в семінарії свою душпастирську працю продовжив у м. Стрию, Львівської обл., пропрацював два роки, а потім пішов на навчання до Любліна, у Польщу, в університет теології та богослов'я в напрямку гомілетики.

Р.: Що означає "гомілетика"?

Кс. А.: Гомілетика походить від слова "гомілія", що означає проповідь, яку говорить священик під час Святої Меси. Вона опирається на фрагменті з Євангелії, яку читає священик.

Р.: Після навчання у Польщі Ви одразу приїхали в Чернівці?

Кс. А.: Вже два місяці я на парафії, багато нових вражень. Душе задоволений, що єпископ направив мене в таку спільноту, яка є живою, активною, де є діти і молодь. За чотири роки навчання трохи засумував за такою душпастирською роботою.

Р.: Що Ви будете намагатись зробити в парафії?

Кс. А.: Скажу так, хочу добре робите те, що робили мої попередники. Прийшовши на парафію настоятель ознайомив мене з обов'язками помічника. Протягом часу моєї душпастирської праці в Чернівцях, надіюсь будуть виникати нові ідеї та я буду намагатись їх реалізувати. Наприклад, з міністрантами робимо день зосередження, це не є чимось новим, такі дні того року робив і кс. Марек Гулик.

Р.: Як проводите вільний час?

Кс. А.: Зимою люблю кататись на лижах, а влітку на велосипеді. Будучи на навчанні в Польщі сідав на ровер і за 30 хв вже був за містом, де була гарна погода і можна було відпочити думками та набратись нових сил, зняти напругу з себе. Дуже люблю гори, в любий момент, якщо виходить можу зібратись і поїхати.

Р.: Що побажаєте нашим читачам та прихожанам?

Кс. А.: Бажаю всім не зупинятись на своєму духовному розвитку, бути активними в поглибленні віри та в подальшому творити і розвивати нашу спільноту.

Підготувала Єлизавета ЧАГЛЕЙ

Парафіяльна газета "Промінчик" № 5 (64)

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2019
За Близький Схід, де різні релігійні спільноти поділяють спільний життєвий простір, щоб серед них запанував дух діалогу, зустрічі та примирення
   

Слово Боже  

Не судiть (своїх ближнiх), щоб i вас не судили, бо яким судом судити будете, таким же осудять i вас, i якою мiрою будете мiряти, такою вiдмiряють вам
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці