Неділя, 29 листопада 2015 22:55

Очікування на прихід Христа

Ну ось і наступив Адвент – час радісного очікування на прихід Ісуса. Протягом найближчих тижнів будемо намагатись хоча б трішки відвернути свою увагу від повсякденних турбот для того, щоб зосередити свою увагу на важливій істині – пришестя Бога на землю та Його перебування поміж нами. Святе Письмо говорить про два пришестя Христа на землю, перше вже відбулось понад дві тисячі років тому, коли Ісус народився в Вифлеємі для того щоб спасти цей світ від гріха та смерті. Друге Його пришестя відбудеться коли Христос прийде у славі справедливо судити усе людство за вчинки та діяльність тут на землі. Але ми можемо також сміливо говорити про ще одне пришестя Бога яке постійно відбувається в часі. Бог приходить до нас в таїнствах, в Своєму слові а також через інших людей через яких неодноразово проявляє до нас свою любов і турботу. Це найчастіше близькі люди – батьки, друзі, знайомі. Але буває що Господь робить нам несподіванку, коли отримуємо підтримку й допомогу від зовсім нам незнайомих осіб.

Маючи таку свідомість наші прихожани а особливо члени Руху Назаретанських Родин вирішили зробити добру справу і взялись за вже традиційне, щорічне діло – виготовлення «адвентових» віночків. Кошти від продажу яких будуть спрямовані на благодійну мету. Така заангажованість є промовистим знаком, як можна конкретно наблизити прихід Бога в життя людей, котрі потребують не лише духовної підтримки але й матеріальної. Кожен, хто взявся за цю справу переконує що це чудовий досвід, взаємної співпраці й інтеграції,пов'язаний водночас з весело проведеним часом. Оскільки час Адвенту лише розпочинається, то цей приклад може надихнути багатьох людей до того, щоб «включити» свою свідомість і задуматись: а як я проведу час свого очікування на прихід Господа, можливо Він бажає прийти до когось через мене, натомість я не завжди даю Йому на це дозвіл...

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Нiхто двом панам служити не може, - бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматися одного, а другого знехтує. Не можете Боговi служити й мамонi (багатству, грошам)
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці