Вівторок, 08 грудня 2015 23:14

Благодійна аптечка

В ці нелегкі часи для нашої країни,коли в результаті військових дій на сході України зруйновано не тільки житло й інфраструктура регіону, але навіть немає елементарних умов для життя та засобів існування. Це все створило умови для місцевих жителів,які змушені покидати рідні домівки і шукати порятунку в центральних і західних областях України. Проблема переселенців і біженців особливо гостра для нашої держави. Десятки тисяч незахищених людей похилого вік,інвалідів,багатодітних родин, опинились в дуже скрутних матеріальних умовах,а тих мізерних коштів які виділяє наша держава ,яка знаходиться в стані так званої гібридної не об'явленої війни з російським хижаком , явно не вистачає навіть на елементарні побутові речі. Тому знов на допомогу цим людям відгукнулись волонтерські і громадські організації,релігійні громади ,підприємці,доброзичливі громадяни. Враховуючи складність ситуації в якій опиналась наша держава і її громадяни 2 грудня2015 року відбулась благодійна акція за сприяння Міністерства Соціальної політики, Асоціації виробників ліків вУкраїні та Міжнародного фонду сприяння розвитку медицини. Координатором благодійної програми в Чернівецькій області виступила Громадська організація «Родина Кольпінга» м.Чернівців за підтримки Громадської організації «Волонтери Буковини». Акцію під назвою «Благодійна Аптечка» провели в офісному центрі ГО «Родина Кольпінга», в приміщенні університету третього віку за адресою вул. Т. Шевченка б.28/202.

Для 25 родин переселенців з Східних регіонів було виділено 25 аптечок укомплектованих медичними і гігієнічними засобами першої необхідності. Акція проводилась в режимі«он-лайн» . На зв'язку був голова Міжнародного фонду сприяння розвитку медицини в м.Києві Олег Овечко. Під час передачі була змога задавати питання і отримувати відповіді. Громадська організація « Родина Кольпінга»,яка діє при Римо-Католицькій Базиліці «Воздвиження Всечесного Хреста» . В акції також прийняли участь священик парафії о. Андрій Безкоровайний, представники громадських організацій та преси, референт ГО «Справа Кольпінга в Україні» Ігор Гуцол, представник ГО «Волонтери Буковини» Тамара Леханіна.

Перед початком акції священик о. Андрій Безкоровайний провів спільну молитву і поблагословив всіх учасників. З вступним словом перед присутніми виступив голова Чернівецької ГО «Родина Кольпінга» Людвік Маркуляк. В своєму короткому виступі він поінформував присутніх про мету даного заходу та його організаторів . Також була подана інформація про ГО «Родина Кольпінга», її роботу і мету, та подальші плани в допомозі нашим громадянам, у виступі було висвітлено і роботу Університету третього віку, який успішно функціонує при Чернівецькій Родині Кольпінга – вже третій рік під керівництвом Валентини Проскурняк . Присутні учасники отримали запрошення стати слухачами Університету і прийняти активну участь в його роботі. Всі лекції проводяться майже безкоштовно. Самоуряд Університету проводить заходи пов'язані з наданням безкоштовної можливості відвідування вистав в Чернівецькому драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської, та видає безкоштовні абонементи на відвідування концертів в Чернівецькій обласній філармонії. Під час акції присутнім вручили набір ліків, частували печивом, а місцевий поет-аматор Мічислав Зубжицький прочитав декілька своїх віршів. З великою подякою за допомогу і піклування виступили присутні учасники акції. Від волонтерів Буковини з словами подяки виступила волонтерка Тамара Леханіна. З досить цікавою пропозицією, яку планує пан Олег Овечко з Києва, розробляється програма проведення акції по повному медичному, безкоштовному обстежені соціально незахищених громадян в нашій області висококваліфікованими лікарями на новітньому медичному обладнані. Від нас вимагається знайти відповідне приміщення.

А загалом в залі склалась тепла сімейна атмосфера, яка вийшла досить скоро за рамки казенного офіціозу. Приємним і душевним був виступ священика о. Андрія Безкоровайного. «Душевна теплота,щирість,безкорисливість, взаєморозуміння,готовність допомогти ближньому» - ось основні чесноти християнського вчення,бо той хто дає і ділиться, отримує значно більше ніж той, хто отримує,ось ці слова стали основними у виступі священика о. Андрія. Нові знайомства ,зустрічі з цікавими людьми, взаємоповага та готовність прийти на допомогу у біді,ось що об'єднує людей, формує націю і народ.

Мічислав Зубжицький
2 грудня 2015р.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Вiн є Бог не мертвих, а живих
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці