Версія для друку
Четвер, 24 липня 2014 10:14

«Скоштувати можна було бігос з ковбасками, журек, голубці» - Ювілейний Фестин

В родинному колі на парафіяльному подвір'ї зібралось чимало паломників, гостей та парафіян, щоб разом святкувати велике свято присвячене 200-літтю освячення костелу «Воздвиження Всечесного Христа» та надання йому титулу Малої Базиліки.

А гостей приїхало багато. З Чернівецького деканату із: Сторожинця, Кіцманя, Заставни, Глибокої, Тереблече, Садгори, Боян та інших місцевостей. Були паломники з Львівської архідієцезії та різних куточків України. Також наші приятелі з Польщі, а саме з Бренної, Бельско-Бялої, Буковинці та з рідної парафії настоятеля кс. Марека Дроздзіка – Живца. Приїхали і паломники з Франції разом з кс. Пьотром Вільком.

Парафіяни підготували смачний почастунок. Скоштувати можна було бігос з ковбасками, журек, голубці з грибною підливою, бутерброди, тістечка, чай, кава. Всіх бажаючі могли придбати сувеніри та книжки з нашим костелом. Для дітей та всіх бажаючих була лотерея, де можна було виграти невеличкий подарунок.

Гості частувалися під акорди концерту, де дітки наші співали і танцювали, різні гурти своїм співом надавали ще більш святкового настрою. Завітав до нас і Чернівецький дует «Писанка».

Сердечно дякуємо всім хто допоміг в організації та проведені свята.

Альона СУХЕЦЬКА